KDP Cichoń

Prawidłowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych to element sukcesu Twojej firmy i gwarancja spokoju. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę. Sprawdź jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy z nami i zacznij już dziś!

Kadry i płace

Oferta

KDP Cichoń

Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo ważny element każdego przedsiębiorstwa. Zapewnij swoim pracownikom właściwe warunki pracy, co wyeliminuje przyszłe koszty finansowe i społeczne. Sprawdź co możesz uzyskać dzięki współpracy z nami. Spraw by Twoja firma była nowoczesna i bezpieczna!

BHP

Oferta

KDP Cichoń

Strona główna

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zainteresowała Cię treść naszego artykułu? Chciałbyś być na bieżąco z nowościami? Zapisz się na Newsletter!

Zapraszam do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony internetowe. Odświeżona forma, nowe treści i nowoczesny wygląd.

Internet się zmienia, a wraz z nim to czego poszukujecie i na co zwracacie uwagę. Technika tworzenia stron oraz Tendy ulegają ciągłym zmianom. W związku z czym , przyszedł czas również na stronę naszej Kancelarii, która już miała kilka lat i znacznie odbiegała od obecnie obowiązujących standardów.

Nowa odsłona jest nowoczesna, a treści dostosowane i zaktualizowane. Ponadto zadbaliśmy by strona właściwie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych, które mają coraz większy udział w procesie przeglądania internetu i poszukiwania informacji.

Zadbaliśmy by wszystko było przejrzyste, a informacje zawarte na stronie rozwiewały wszelkie pytania i pozwalały nawiązać szybki kontakt i owocną współpracę.

 

Z życia firmy - nowa odsłona strony internetowej!

08 sierpnia 2019
Kancelaria

Media Społecznościowe

KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Mapa strony

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

ul. Hoża 65, 25-618 Kielce

NIP: 6570538923

Dane adresowe