KDP Cichoń

Prawidłowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych to element sukcesu Twojej firmy i gwarancja spokoju. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę. Sprawdź jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy z nami i zacznij już dziś!

Kadry i płace

Oferta

KDP Cichoń

Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo ważny element każdego przedsiębiorstwa. Zapewnij swoim pracownikom właściwe warunki pracy, co wyeliminuje przyszłe koszty finansowe i społeczne. Sprawdź co możesz uzyskać dzięki współpracy z nami. Spraw by Twoja firma była nowoczesna i bezpieczna!

BHP

Oferta

KDP Cichoń

Strona główna

Uprzejmie informujemy, że 25 maja 2018r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 powyższego rozporządzenia informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Zdzisławy Cichoń. Ochrona danych osobowych naszych klientów oraz osób odwiedzających naszą stronę internetową, pod adresem: www.cichon-doradztwo.com jest dla nas bardzo ważna , dlatego przekazujemy Państwu szczegółowe informacje o tym jak dane te są przetwarzane oraz o prawach, jakie przysługują Państwu w związku z w/w przepisami.

Administratorem Państwa danych jest firma Kancelaria Doradztwa podatkowego Zdzisława Cichoń, ul. Hoża 65, 25-618 Kielce, NIP: 6570538923, w skrócie KDP.

KDP przetwarza Państwa dane takie jak imię i nazwisko, dane rejestrowe firmy, adres email, telefon kontaktowy.

W zależności od zakresu współpracy Państwa dane wykorzystujemy do celów handlowych lub usługowych, takich jak:

  • przesyłanie ofert, cenników i informacji handlowych;
  • realizacja usług wynikających z profilu działalności naszej kancelarii;
  • wystawianie faktur i prowadzenie rachunkowości.

Dane mogą być wykorzystywane dla organów i instytucji państwowych takich jak: Urząd Skarbowy, ZUS i w celu realizacji transakcji handlowych np. bank. W trakcie przetwarzania dane osobowe mogą być ujawnione osobą oraz podmiotom zaangażowanym w realizację usług, w zakresie niezbędnym do prawidłowego jej wykonania.

Informujemy, że Państwa dane nie będą profilowane, nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych.

Polityka Prywatności strony internetowej

Kancelarii Doradztwa Podatkowego Zdzisławy Cichoń

ul. Hoża 65, 25-618 Kielce

Kielce, 08-08-2019

Media Społecznościowe

KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Mapa strony

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

ul. Hoża 65, 25-618 Kielce

NIP: 6570538923

Dane adresowe