KDP Cichoń - Biuro rachunkowe

Nasz zespół

KDP Cichoń - Biuro rachunkowe

Właściciel kancelarii. Licencjonowany doradca podatkowy, nr licencji: 01678. Prowadzi biuro rachunkowe od 1993r. Doświadczony praktyk, stale pogłębiający wiedzę z zakresu podatków. Uczestnik wielu wygranych spraw karno-skarbowych.

KDP Cichoń

Manager kancelarii - spec.ds kadr i BHP. Prowadzi i doradza w sprawach kadrowo-płacowych. Stale podnosi swoją wiedzę. Dodatkowo posiada uprawnienia specjalisty ds. BHP oraz uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

KDP Cichoń

Księgowa. Magister Ekonomi, absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale ekonomi. Doświadczony praktyk księgowości w szerokim aspekcie. Specjalista w rozwiązywaniu problemów podatkowych.

Miło nam,

że chcesz nas poznać

Kancelaria Doradztwa Podatkowego to nie kolejne biuro rachunkowe. Jest to firma z ponad 25 letnią tradycją, której ambicje wykraczają zdecydowanie poza standardy.

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług podatkowo-księgowych, wspierających małych i średnich przedsiębiorców w ich codziennych zmaganiach biznesowych. Nasze doświadczenie
i zespół jest synonimem jakości najwyższej próby.

Codziennie rozwijamy nasze kompetencje, poszerzamy wiedzę i szukamy kolejnych nowoczesnych rozwiązań. Wszystko po to, abyś mógł poczuć, że posiadasz nie tylko wiarygodną obsługę księgową, ale przede wszystkim prawdziwego partnera w Twoim biznesie.  

Nasze biuro rachunkowe jest w pełni do Twojej dyspozycji!

Zdzisława Cichoń

Bogdan Cichoń

Zofia Gabryś

KDP Cichoń

Prawidłowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych to element sukcesu Twojej firmy i gwarancja spokoju. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę. Sprawdź jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy z nami i zacznij już dziś!

Kadry i płace

Oferta

KDP Cichoń

Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo ważny element każdego przedsiębiorstwa. Zapewnij swoim pracownikom właściwe warunki pracy, co wyeliminuje przyszłe koszty finansowe i społeczne. Sprawdź co możesz uzyskać dzięki współpracy z nami. Spraw by Twoja firma była nowoczesna i bezpieczna!

BHP

Oferta

KDP Cichoń

Strona główna

KDP Cichoń

Księgowa. Magister Ekonomi, absolwent Wyższej Szkoły Ekonomi, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na wydziale ekonomi. Wieloletni i doświadczony praktyk księgowości.

KDP Cichoń

Księgowa. Magister Zarządzania w specjalności controlling i rachunkowość, absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania. Specjalista rachunkowości z bogatym doświadczeniem.

KDP Cichoń

Księgowa. Technik Ekonomista i Technik Rachunkowości , absolwent Technikum Ekonomicznego nr 5 w Kielcach. Student kierunku finanse i rachunkowość na wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Beata Moćko

Katarzyna Kozieł

Izabela Wiśniewska

KDP Cichoń

Spec. ds. kadr i płac. Magister Geografii i gospodarki przestrzennej, absolwent Uniwersytety Jana Kochanowskiego w Kielcach. Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej na kierunku Administracji. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu kadr i płac. Doświadczony praktyk.

Agata Żmuda

Media Społecznościowe

KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń
KDP Cichoń

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Mapa strony

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

ul. Hoża 65, 25-618 Kielce

NIP: 6570538923

Dane adresowe