START

Skoro tu jesteś to znaczy, że decyzja zapadła. Zakładasz działalność gospodarczą i będziesz przedsiębiorcą. Gratuluje! Założenie własnej działalności to wspaniały początek biznesowej drogi.

Niestety, pomimo deklaracji rządu o chęci stworzenia takich warunków w Polsce, aby dało się załatwić wszystko w jednym okienku, nadal można natrafić na wiele pułapek przy rejestracji firmy.

Są to przeważnie drobne rzeczy, mogące nie mieć dla ciebie istotnego znaczenia, ale niestety często okazuje się, że nic bardziej mylnego.

Dlatego nie rób sobie pod górę na samym początku i wprowadź do swojego zespołu właściwych fachowców. Profesjonalny księgowy i doświadczony doradca podatkowy mogą uchronić cię przed popełnieniem błędu na samym początku. Błędu, który mógłby zaważyć na sukcesie twojego nowego biznesu. Na pewno wiele czytałeś o prowadzeniu własnej firmy i wiesz, że pomoc profesjonalistów jest najlepszym wyjściem. Dzięki nam wybierzesz odpowiedni rodzaj swojej działalności, określisz właściwą formę opodatkowania oraz otrzymasz gotowe instrukcje  jak krok po kroku zarejestrować firmę. Dodatkowo poprowadzimy twoją księgowość oraz będziemy służyć doradztwem na każdym etapie.

Nie czekaj!. Zbuduję swój zespół doradców już dziś i wznieś się na finansowe wyżyny!

Skontaktuj się i umów na spotkanie z doradcą!